Oferta współpracy dla firm kominkowych

Branża kominków gazowych aktualnie rozwija się najszybciej na rynku kominkowym w Polsce. Jest co najmniej kilka powodów, dla których inwestorzy tak chętnie wybierają kominki gazowe.

Klasyczne piękno i elegancja

Stylowy lub nowoczesny wygląd i widok naturalnego płomienia w rozmaitych aranżacjach z efektami niemożliwymi do osiągnięcia przy kominkach tradycyjnych na paliwa stałe.

Wygoda i szybkość obsługi

Zdalna obsługa wielofunkcyjnym pilotem lub nawet smartfonem  i tabletem. Bez rozpalania ognia, kupowania i składowania drewna oraz wynoszenia popiołu.

Bezpieczeństwo i bezawaryjność

Automatyczna kontrola procesu spalania sprawia , że kominki gazowe są bardzo bezpieczne, co jest potwierdzone certyfikatem CE.  Zgodnie z przepisami mogą być instalowane w miejscach użyteczności publicznej np.:  w restauracjach, hotelach czy  sklepach, wszędzie tam gdzie nie wolno postawić kominka na paliwo stałe.  Ponadto do zainstalowania nie wymagają tradycyjnego przewodu kominowego – spaliny można wyprowadzić przez ścianę budynku na zewnątrz. 

Bogaty asortyment

Nasza oferta to kilkadziesiąt różnych modeli do wyboru. Mogą być wysokie na 160 cm lub szerokie na 240 cm . W różnorodnych kształtach : płaskie, panoramiczne, trójstronne, narożne , vis-a-vis lub wyspowe. Paleniska do wyboru z ceramiczną imitacją drewna, węgla lub kamieni. Zasilane mogą być z butli LPG lub gazem ziemnym.

Czyste i ekologiczne spalanie

Kominki gazowe nie podlegają planowanym w Polsce ograniczeniom na użytkowanie kominków opalanych drewnem lub węglem, w miastach , jak np. Kraków lub nawet w całych województwach na południu Polski.

Zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt w celu otrzymania naszej oferty