Modele Modore/Tenore 240 MKII

Charakteryzują się one przede wszystkim dużymi gabarytami i bardzo długim paleniskiem. Wymiary szyby frontowej w obu modelach to 240 / 37,5 cm dzięki czemu uzyskujemy  przestronną wizję ognia. Model Modore oferuje dodatkowo czarne lustrzane plecy paleniska co nadaje mu głębi i optycznie zwiększa ilość płomieni. Idealny do zabudów w luksusowych apartamentach, dodaje pomieszczeniu wyjątkowego efektu, szyku i elegancji.

  

modore 240 cover

   

Model Tenore to w zasadzie Modore lecz w wersji Vis-a-Vis czyli z szybami po obu dłuższych stronach wkładu. Idealny do zabudów w centralnych częściach pomieszczenia często spotykany w miejscach użyteczności publicznej np. restauracjach.

 

 

 

Model Sky T MKII

Kominek gazowy o wyglądzie odbiegającym od  tradycyjnych modeli. Gdy zazwyczaj przeszklenia występują w kształcie podłużnego prostokątu ułożonego na dłuższym boku, ten model to bardzo wysoki bo aż 160 cm i szeroki na 70 cm wkład typu vis-a-vis. Ma największa powierzchnię szyby frontowej ze wszystkich modeli. Mimo swoich rozmiarów dzięki dwustronnemu przeszkleniu nadaje lekkości  całej  zabudowie i jest idealny do montażu w centralnej części pomieszczenia.  Wyposażony w podwójny palnik pozwala uzyskać widok naturalnie wyglądających dużych płomieni  przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia gazu.

 

 

 

Model Lucius 140 R

Jest to połączenie kominka typu vis-a-vis z kominkiem panoramicznym trójstronnym  występujący w trzech wariantach. Do wyboru mamy wersję całkowicie przeszkloną oraz  z plecami na 1/3 i 2/3 paleniska. Dzięki tym trzem konfiguracjom można go zaadoptować do różnego rodzaju aranżacji. Najczęściej montowany w centralnej części pomieszczenia za względu na bardzo duża powierzchnię całkowitą szyb. Dostępny w wersji z podwójnym palnikiem.

lucius 1lucius 2lucius 3

          

 Należy pamiętać, że wszystkie modele kominków gazowych firmy Element4 objęte są 5 letnią gwarancją na wszystkie elementy - również sterowanie, palnik płomienia kontrolnego, termoparę, iskrownik i oczywiście cały korpus kominka.